مزون لباس عروس

پنج جامه عروسی برتر ستارگان هالیوودی در دنیای مد

شاید بعضا تصور نمایند , از به عبارتی وقتی که اول بانو , جامه عروسی به بدن نموده است , رنگ این جامه سپید بوده است , در شرایطی که که حقیقت چیزی بر خلاف این است . جذاب است که بدانید چه بسا عمر استفاده از جامه های عروسی سفیدرنگ نیز فراوان کم است و به سال 1840 گشوده میگردد . صحیح هنگامی که ملکه ویکتوریا و شاهزاده آلبرت با یکدیگر قول زناشویی بستند , ملکه ویکتوریا رنگ سپید را برای خرقه عروسی اش تعیین کرد . چنانچه که قبلی از آن , عروس ها با اعتنا به آداب و رسوم قومیتی خویش رنگ های متنوعی را برای پوشش گزینش می کردند که ولی رنگ آبی‌رنگ درین در میان با استقبال بیشتری رو به رو بود . علت نیز این بود که در آن زمان رنگ آبی رنگ بیان کنده عصمت و طهارت و نجابت دختران بود ; اماپس از مراسم تزویج ملکه ویکتوریا , حالت به طوری دیگر تغییر‌و تحول کرد . خرقه عروسی سنگین وزن , سپید , ارزشمند و نو ملکه ویکتوریا خیلی زود اعتنا همگان را به خویش جلب کرد و بعد از آن شاهد حضور عروس های اروپایی و آمریکایی با لباسی سپید در سرویس ها مجالس عروسی بودیم . پس از گذشت مدتی , خرقه سپید عروسی تحت عنوان یک ضابطه نانوشته در کلیه مراسم ها اجرا شد ; به نحوی که درحال حاضر بخش اعظم مراسم های عروسی با عروسی که لباسی سفید برتن داراست اجرا مي شود .
از آنجایی که خانم ها به شیوه پوشش و ظواهر خویش دوچندان اهمیت می دهند , نمی‌توان منکر آلرژی انان در تعیین جامه عروسی , آن نیز در مهم‌ترین شب معاش اشان شد . به همین علت اکثرا هزینه گزافی برای خرقه عروسی در لحاظ گرفته میشود . زمانی قشرها معمول و معمولی جامعه برای مراسم خویش خرقه های لاکچری تهیه و تنظیم میبینند , حتما این حالت دربین صورت های هالیوودی با آلرژی بیشتری در جریان است . گروه تشریفات عروسی اسداللهی به‌دنبال گرانبها ترین و زیباترین جامه های عروسی که بوسیله سلبریتی ها تنظیم شده‌است را به شما معرفی خواهد کرد . همراه ما باشید .
خرقه عروس کیم کارداشیان
کیم کارداشیان و کایه وست یک کدام از مجلل ترین عروسی ها را بین سلبریتی ها برگزار کردند . به نحوی که هزینه کل مراسم عروسی8/2 میلیون دلار بوده است که در‌این در بین , 500 هزار دلار آن به جامه عروس کیم وابستگی داشته است .
جامه عروس کاترین زیتاجونز
جشن و پای کوبی تزویج کاترین زتاجونز و مایکل داگلاس بالغ بر 5/1 میلیون دلار هزینه در بر داشت . این مراسم گران‌قیمت را می توان در نصیب مراسم های وصلت لوکس هالیوودی گونه بندی کرد . کاترین در سال 2000 میلادی برای خرقه عروسیاش هزینه ای 140 هزار دلاری پرداخت کرده بود .

خرقه عروس مدونا
مدونا یک کدام از پرطرفدارترین و دارای شهرت ترین صورت های میدان موسیقی به شمار میرود ; پس برپایی مراسم عروسی تجملاتی برای وی , خیلی نیز بدور از ذهن نخواهد بود . مدونا و گای ریچی که در سال 2000 میلادی پایکوبی عروسی خویش را به طور تماما اشرافی و تجماتی برگزار کردند , هزینه هایی که در طی آن شب خرج شد .

مزون لباس عروس

+ نوشته شده در  پنجشنبه 25 آبان 1396ساعت 19:21  توسط رستمی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]