مزون لباس عروس

تعیین خرقه عروس با اعتنا به فرم تن


عروس‌هایی که سینه‌های بزرگ دارا هستند :
از پوشیدن گریبان های بسته و تی شرت های دکلته پرهیز کنید . گریبان های گلابی صورت و قلبی و گریبان هفت شایسته ترین جور گریبان برای این اشخاص است . پیراهنی با کمر افتاده و گوشه ای افتاده بر روی کمر , با تولید مسافت بین کمر و سینه به کوچک آشکار کردن صورت سینه امداد می نماید .

اشخاص دیلاق :
تی شرت های بزرگ و پف کرده می‌تواند برای زنان دیلاق موءثر باشد . تی شرت های مضاعف باریک و تنگ احتمال دارد شما‌را از آنچه که میباشید هم بلندتر نشان بدهد . برای تولید تعادل مطلوب , یک بلیز با دامن کلوش , البته خیر خیلی پف و کلوش , یا این که دامنی که جلوی صافی داراست و با پارچه تزئین شده یا این که پشت نا مرتب و کارکرده ای دارااست را تعیین نمائید .

زنان کوتاه قد :
یک گونه با کمر افتاده و گزیده بر روی کمر , انتخابی خوب است که میتواند شما‌را از آنچه که می‌باشید , بلندتر نشان بدهد . دسته لبریز نسسی برای زنان قد کوتاه که درشت و تپل می باشند , دوچندان عالی است .

عروس های با کتف های پهن :
نوع سوای آستین بنددار مورد قابل قبولی برای این اشخاص است , چون سبب ساز میگردد که کتف ها باریکتر به لحاظ برسند . یا این که میتوانید پیراهنی دکلته را آزمون نمایید , چون از عرض و پهنا کتف های شما کم می نماید . از پوشیدن بلیز های با آستین افتاده کوتاه که کتف ها را نمی پوشاند و کتف ها را بزرگتر از آنچه می باشد نشان می‌دهد , پرهیز کنید .

صاحبان کتف های باریک :
همان گونه که گفتیم مدلهای دکلته و فارغ از آستین بنددار سبب ساز میگردد تا کتف ها کوچکتر چشم شوند , براین اساس مدلهای رکابی , ترجیحا با کتف پهن و بزرگ را گزینش نمایید . گریبان با آستین افتاده کوتاه که کتف ها را نمی پوشاند , قادر است در اندام شما تعادل تولید نماید , همینطور شال و کت کوتاهی بر روی بلیز شما بدین فعالیت یاری می نماید .

گردن کوتاه :
گریبان های گشوده سر بلند نمایش دادن گردن کوتاه است . گریبان هایی که بدور گردن پیچیده و بسته میگردند , صرفا منجر می گردد تا گردن کوتاهتر به لحاظ رسد . مدلهای دکلته , گریبان هفت یا این که بنددار باریک مضاعف عالی است . دسته مو عده هم گردن را بلندتر نشان میدهد .

کمر کوتاه :
هر نوع دامن با کمر افتاده و قسمتی بر روی کمر , که نصیب زیر تن را زاویه دار نماید , کمر را بلندترنشان می‌دهد . دامن های به صورت خطی ای , کمتر از دامن های پف کرده در کمر , به حجم کمر می‌افزایند .

مزون لباس عروس

+ نوشته شده در  پنجشنبه 16 آذر 1396ساعت 16:23  توسط رستمی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]